Aktualności

Wybierz:

Grupa Pietrucha na targach rzecznych w Malezji

19-20 września 2017 w Kota Kinabalu na wyspie Borneo, podczas konferencji i targów z okazji Światowego Dnia Rzek Sabah World Rivers Day, Grupa Pietrucha miała okazję zaprezentowania oferty specjalistycznych rozwiązań dla geoinżynierii.

Więcej

Grupa Pietrucha na targach Marine and Coastal Engineering

Podczas targów Marine and Coastal Engineering w Lonynie,  27-28 września 2017 oferta Grupy Pietrucha spotkała się z ogromnym zainteresowaniem odwiedzających. Podczas targów odbyła się również premiera nowej grodzicy SuperLock, wzmocnionej włóknem szklanym.

Więcej

Pietrucha Manufacturing Philippines na konferencji poświęconej perspektywom budownictwa

30-31 sierpnia 2017 roku w Makati (Metro Manila) odbyła się konferencja podejmująca ważne zagadnienia dla sektora budownictwa mieszkaniowego na Filipinach i określająca perspektywy jego rozwoju w najbliższych latach.

Więcej

Grupa Pietrucha laureatem Nagrody Grohmana 2017!

Grupa Pietrucha została uhonorowana Nagrodą Grohmana 2017 w kategorii Inwestor-Mecenas.

Kapituła konkursu doceniła starania Grupy jako ambasadora organizacji Expo 2022 w Łodzi i promocję tej inicjatywy we wszystkich krajach swoich inwestycji (w tym w Afryce i w Azji Południowej) oraz wspieranie lokalnych inicjatyw artystycznych.

Jerzy Pietrucha odbierając nagrodę zadedykował ją swojemu dziadkowi Stanisławowi, który niemal sześć dekad temu zapoczątkował rodzinne przedsiębiorstwo i stworzył system wartości, jakimi Grupa Pietrucha kieruje się również dzisiaj.

Bo przeszłość jest inspiracją przyszłości...

Więcej

Loading... Trwa wczytywanie kolejnych wpisów...