Aktualności

Wybierz:

Pietrucha Manufacturing Philippines na konferencji poświęconej perspektywom budownictwa

30-31 sierpnia 2017 roku w Makati (Metro Manila) odbyła się konferencja podejmująca ważne zagadnienia dla sektora budownictwa mieszkaniowego na Filipinach i określająca perspektywy jego rozwoju w najbliższych latach.

Więcej

Grupa Pietrucha laureatem Nagrody Grohmana 2017!

Grupa Pietrucha została uhonorowana Nagrodą Grohmana 2017 w kategorii Inwestor-Mecenas.

Kapituła konkursu doceniła starania Grupy jako ambasadora organizacji Expo 2022 w Łodzi i promocję tej inicjatywy we wszystkich krajach swoich inwestycji (w tym w Afryce i w Azji Południowej) oraz wspieranie lokalnych inicjatyw artystycznych.

Jerzy Pietrucha odbierając nagrodę zadedykował ją swojemu dziadkowi Stanisławowi, który niemal sześć dekad temu zapoczątkował rodzinne przedsiębiorstwo i stworzył system wartości, jakimi Grupa Pietrucha kieruje się również dzisiaj.

Bo przeszłość jest inspiracją przyszłości...

Więcej

XI Europejski Kongres Gospodarczy

Zapraszamy do Katowic! Już dzisiaj o 12.30 Jerzy Pietrucha w ramach Forum Gospodarczego Afryka - Europa Centralna będzie mówił o doświadczeniach Pietrucha Group w Afryce Wschodniej i budowaniu potencjału inwestycyjnego w tym regionie.

Więcej

Grodzice winylowe Grupy Pietrucha po raz kolejny uzyskują certyfikat ISO

Proces produkcyjny grodzic winylowych został pomyślnie oceniony przez cenioną na świecie jednostkę certyfikującą TÜV Rheinland i po raz czwarty z rzędu uzyskał certyfikat ISO 9001:2008.

Więcej

Loading... Trwa wczytywanie kolejnych wpisów...